Par mums:

 

SIA „DULKAN”, dibināta 2005.gada janvārī. Firmas pamatdarbība ir piepūšamo laivu un kuteru ražošana.

Kopš mūsu darbības paša sākuma, tika pieņemts lēmums par to, lai netiektos pie produkcijas maksimālās pielētināšanas, bet gan izmantotu dārgus, bet kvalitatīvus un drošus materiālus, aksesuārus un komplektējošās.

Mūsu speciālisti analizējot katrā modeļa konstrukcijas un aprīkojuma plusus un mīnusus, tiecās ražot nevis vienkāršu piepūšamo laivu, bet gan pabeigtu kvalitatīvu produktu, kas atbilst tā pircēju visām prasībām.

Mūsu laivām un kuteriem ir mūsdienīgs dizains, dažāda komplektācija un dažādas krāsas. Plašs modeļu klāsts ļaus katram izvēlēties savām prasībām un vēlmēm atbilstošu laivu. Mūsu laivu modeļi ir uzbūvēti atbilstoši ISO 6185 starptautiskam standartam, un tām visām ir CE sertifikāts.

SIA „DULKAN” pastāvīgi veic darbu savu laivu dizaina uzlabošanā, kas padara tās par pievilcīgākām pircējiem.

Par SIA „DULKAN” laivu pamata priekšrocību mēs uzskatām to vienkāršību, drošumu, ilgmūžību un ērtumu ekspluatācijā, augstu jūras gaitu un labas peldspējas īpašības.

„DULKAN” piedāvā saviem pircējiem ilglaicīgu servisu, 5 gadu garantiju un rezerves daļas.

„DULKAN” ir interesants tiem, kuri iegādājās laivu sen un pagaidām vēl nedomā par jaunās laivas iegādi. Firmas otrā specializācija ir visu piepūšamo laivu veidu remonts, no gumijas līdz pašiem mūsdienīgākiem piepūšamiem kuteriem.

Septiņas pēdas zem ķīļa ar firmu „Dulkan”

SIA “Dulkan” ir noslēdzis 2017.gada 3.maijā līgumu Nr. SKV-L-2017/235 ar Latvijas investīciju un attistības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma Starptautiskās konkuretspējas veicināšana ietvaros līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.