„DULKAN” laivas tiek ražotas no vācu kompānijas MEHLER TEHNOLOGIES augstizturīģā daudzslāņu (5 slāņu) armēta polivinilhlorīdā materiāla VALMEX. Materiāls ir sintētiskā auduma slānis (poliesters) ar 2 pušu segumu no polivinilhlorīda slāņiem, kas ir saistīti savā starpā ar speciālu adgezīvu sastāvu.

Pamatslāņa biezs pinums nodrošina materiālam augstu noturību un izturību pret skrāpējumiem un caurduršanām. Polivinilhlorīda slāņi nodrošina materiāla gaisa necaurlaidību. Plastika piedevas padara materiālu par elastīgāku, kas ir svarīgi pie laivas salikšanas un izlikšanas, īpaši pie zemām temperatūrām.

Materiāls ir noturīgs pret ultravioleta stariem, sāļu ūdeni, degvielu un eļļām.

Aksesuāri ar kuriem darbojas kompānija, tiek iepirkti no divām vadošām itāļu kompānijām Scoprega un Ceredi, to dizains un skaistums neapšaubāmi liek tās pirmā vietā pārējo kompāniju vidū. Kopš mūsu darbības paša sākuma, tika pieņemts lēmums par to, lai netiektos pie produkcijas maksimālās pielētināšanas, bet gan izmantotu dārgus, bet kvalitatīvus un drošus materiālus, aksesuārus un komplektējošās.

„DULKAN” laivu segums un motora turētajs tiek veidots no mitruma izturīgā finiera. Katra seguma sekcija ir ierāmēta pēc perimetra ar alumīnija profilu, kas nodrošina seguma salikšanas un izlikšanas vieglumu un tā augstu izturību. Seguma paaugstināts garenisks cietums tiek sasniegts ar papildus spēka garo profilu izmantošanu (stringeriem). Mitruma izturīgam finieriem piemīt grubuļaina virsma, kas pilnībā izslēdz slīdēšanu pa segumu. Tam ir raksturīga paaugstināta nodilumizturība. Virsma ir izturīga pret mitruma un ķīmisku vielu iedarbību, viegli mazgājas. Finieris ir drošs cilvēku veselībai un apkārtējai videi, viegli padodas apstrādei.

Visas šuves (horizontālās vai vertikālās), aksesuārus kompānija izpilda pēc unikālās karstās līmēšanas tehnoloģijas un izmanto franču firmas BOSTIK ražošanas līmi.

 

SIA “Dulkan” ir noslēdzis 2017.gada 3.maijā līgumu Nr. SKV-L-2017/235 ar Latvijas investīciju un attistības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma Starptautiskās konkuretspējas veicināšana ietvaros līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.