Enkurs brīvā kritienā novietos jūsu laivu tieši tur, kur nepieciešams, savukārt enkura izcelšanu atvieglo spēcīgais elektroniskais mehānisms.Vinčas korpuss, kā arī visas uzstādīšanas detaļas izgatavots no nerūsējošā tērauda. Slēgtā tipa reduktora mehānisms nodrošina enkura brīvo kritienu un vienmērīgu uzcelšanu. Elektriskajām daļām vinčai ir nepieciešams 12V ārējais akumulators.
Komplektā nāk vinčas pagarinājums ( savienojums vinčai ar akumulatoru 5 metri garš vads)Uz vinčas korpusa ir ūdensizturīga enkura pacelšanas un nolaišanas poga.
Vinčas pagarinājums ir izgatavots no cinkota tērauda. Rotējošais rullītis izgatavots no 3mm bieza tērauda. Vinčas virve ir 30 m gara, izgatavota no neilona materiāla.Komplektā kronšteins uzstādīšanai uz piepūšamās laiavas.


SPECIFIKĀCIJA

Maksimālais enkura svars
8 kg
Laivas garums līdz 4m
Enkura virve
∅ 3,5 mm, garums 30 m
Uzstādīšana uz piepūšamās laivas
Vadības slēdzis
Funkciju pogas
pacelšana/nolaišana
Vads savienošanai ar akumulatoru
Enkura brīvais kritiens
Pacelšanas ātrums
20 m/min
Vinčas svars
9kg
Vinčas izmēri
250,5 х 260,5 х 130 mm
Kronšteina izmēri uzstādīšanai uz piepūšamas laivas
408x160x50 mm

SIA “Dulkan” ir noslēdzis 2017.gada 3.maijā līgumu Nr. SKV-L-2017/235 ar Latvijas investīciju un attistības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma Starptautiskās konkuretspējas veicināšana ietvaros līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.